Relativně nový areál, který se nachází kousek od Polských hranic, jen několik málo kilometrů od Králíků. Z Hradce Králové a Olomouce je to přibližně kolem hodinky a půl cesty autem. Areál je vybaven pouze tím nejlepším a samozřejmě nejnovějším. Doménou areálu je čtyřhvězdičkový wellnes hotel Vista. K hotelu mohou zajet pouze ubytovaní hosté, ale parkovišť je pro návštěvníky připravených dost. Parkovat lze na níže položených parkovištích nebo na parkovištích, které jsou přímo pod již zmiňovaným hotelem Vista. K lanovce je to v každém případě kousek a všude se parkuje samozřejmě zdarma.

Provozovatelé areálu se toho vůbec nebojí, a tak je tady pro vás připravena velká spousta možností pro vaše vyžití. Na kopec vás tady vytáhnou dvě čtyřsedačkové lanovky, dvě kotvy a na ten nejvyšší bod areálu také jedna poma. Komu je to málo, je tu připravená bobová dráha a světový unikát v podobě stezky v oblacích.  Zapomenout nesmíme ani na ty nejmenší návštěvníky, pro které je tady připravené opravdu velké dětské hřiště s pojízdným pásem, vlekem a různými překážkami na hřišti, pro co nejlepší a nejrychlejší zdokonalování techniky jízdy na lyžích.

Sjezdovky splňují parametry těch nej v naší republice. Jsou dobře propojené a tak si člověk může pokaždé projet něco jiného, nejen pořád jednu a tutéž sjezdovku. Areál dělá maximum pro spokojenost svých návštěvníků a zřejmě jen opravdový hnidopich bude z Dolní Moravy odjíždět nespokojený. Areál je prostě super a můžu ho s klidným svědomím všem doporučit.

 

 

Aktuální stav sjezdovek a lanovek

Video

  • Ski Dolní Morava 2018Ski Dolní Morava 2018
  • Ski Dolní Morava červená 1 2018Ski Dolní Morava červená 1 2018
  • Ski Dolní Morava červená 4 2018Ski Dolní Morava červená 4 2018
  • Ski Dolní Morava červená 2 2018Ski Dolní Morava červená 2 2018
  • Ski Dolní Morava červená 3 2018Ski Dolní Morava červená 3 2018

Vaše komentáře

Přidat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčovna lyží

111

Kompletní ceník ZDE

Ceník

111

skipas-neprenositelnost-small

Kompletní ceník ZDE