IMG_3013Vesnička Zdobnice v Orlických horách nemá ani 200 obyvatel, nachází se zde však velice malebný rodinný skiareál. Každý kdo toto místo navštíví se tady podle nás bude rád vracet. Krásné prostředí, zasněžené kopce a super možnost jak strávit nádherný den nejenom s rodinou. Pardubičáci a Hradečáci to tady mají kolem hodiny čisté jízdy. Z Žamberka jste na svahu za třicet minut. Areál doporučujeme všem, kteří hledají pohodové lyžování za rozumné ceny a nevadí jim kratší sjezdovky s vlekem.

 

IMG_3046

V areálu si zkušenější lyžaři mohou zajezdit jak na modré, tak na červené sjezdovce. Sjezdovky dlouhé 650 a 500 metrů mají příjemný sklon a jsou dostatečně široké, tak aby si každý našel svou trasu. Pro ty méně zkušené je zde kratší poma s dětskou sjezdovkou a pro ty, kteří se s tímto sportem teprve seznamují je tu připravené velké dětské hřiště. Za sto korun tady můžete se svými dětmi strávit celý den a využívat jak pojízdného pásu, tak lana, které vaše nejmenší dostanou na vrchol hřiště. 

 

 

 

IMG_3009Pro všechny je tady k dispozici půjčovna lyží, lyžařská škola, bufet a vytopená odpočívárna, kde si můžete odpočinout a nabrat síly. Za skvělý nápad považujeme venkovní dětské hřiště s posezením pro dospělé. V praxi to znamená, že vaše děti nemusíte svlékat a někde se stěhovat, ale rovnou venku se děti můžou zabavit a dospělí mohou posedět na přilehlých lavičkách, kde se dá klidně i najíst. Perfektní místo pro nenáročné lyžaře a rodiny s dětmi.

 

 

Aktuální stav sjezdovek a lanovek..

Video

  • Skiareál Zdobnice 2019Skiareál Zdobnice 2019
  • Ski Zdobnice modrá 2Ski Zdobnice modrá 2
  • Ski Zdobnice modrá 1Ski Zdobnice modrá 1
  • Ski Zdobnice červená 4Ski Zdobnice červená 4

Vaše komentáře

Přidat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčovna lyží

Půjčovna a servis

V zimní sezóně je v provozu půjčovna lyžařské výzbroje a snowboardů, kde jsou k dispozici:

  • soupravy carvingových lyží,
  • běžecké komplety,
  • snowboardové komplety.

K dispozici vám je také vybavený servis lyží a snowboardů.telefon +420 732 438 214

111,

Ceník

111

Kompletní ceník ZDE

Okolí areálu