2018

Ski areál Kopřivná na mně působil opravdu hodně rodině a přátelsky. Vše je tady uzpůsobeno k užívání si zimních radovánek. Dětské hřiště s pojízdným pásem. Dvě sjezdovky, modrá, kterou znáte z dřívějších sezón a nově vybudovaná červená sjezdovka, která podstatně rozšířila možnosti lyžování na Kopřivné. Obrovské lákadlo, proč tento areál navštívit, je také nejmodernější a snad i nejrychlejší šesti-sedačka u nás. Vyhřívaná s bublinou a se všemi vymoženostmi, které si dokážete jen představit. Jako otec bych zmínil nasedání dětí, kdy lanovka sama detekuje dítě na pojízdném pásu a pás automaticky vyjede nahoru, tak aby dítě nemělo problém nasednout, wau!

K tomu všemu ještě přidejme dobře fungující restauraci u spodní stanice lanovky, nafukovací hrad a dětské hřiště a pro mně největší překvapení bylo také místo, kde si lze beztrestně zabobovat, popřípadě se sklouznout na lopatě. Jasně vyznačené místo, určeno k těmto radovánkám v mnoha areálech nenajdete. Kopřivná areál můžeme s čistým svědomím nazvat rodinným areálem. Celá naše mapovací rodina si to tady skvěle užila a nezbývá, než areál doporučit vyzkoušet všem, kteří ještě nejsou rozhodnutí. Ti, kteří tady už byli, se určitě rádi vracejí. 

2017

Atmosféru luxusního horského lyžování a zimních radovánek se vším, co k tomu patří, navíc v památkově a přírodně chráněné zóně s nejčistším vzduchem ve střední Evropě, tak tu si opravdu užijete jen u nás, v areálu Kopřivná, v srdci nejvyšších hor Moravy.

Ski areál Kopřivná je provozovatelem nejdelší sjezdovky (délka trati je 1350 m) a nejnovější 4-sedačkové lanovky . Jsme pyšní na to, že máme nejdelší uměle osvětlenou sjezdovku na Moravě a nabízíme tak po celou zimní sezónu výborné lyžařské podmínky i pro každodenní večerní lyžování. Kvalitu našeho zasněžovacího systému a náš zápal pro věc prokázala loňská sezóna, kdy drtivá většina skiareálů skončila díky nezvykle mírné zimě bez sněhu, my jsme však naopak zaznamenali rekordní návštěvnost bez přerušení provozu. Certifikovaná, široká a pro noční lyžování dokonale osvětlená trať je i vícekrát denně s nejvyšší pečlivostí strojově upravována. Hodinová přepravní kapacita komfortní 4sedačkové lanovky a vleku činí úctyhodných 3200 osob za hodinu, takže plynulost odbavení je příkladná.

Pro lyžaře a snowboardisty sjezdovka nabízí pro dospělé i pro děti několik bezpečných terénních, nejen ze sněhu modelovaných, překážek pro zábavu. Jen u nás si může každý zcela zdarma vyzkoušet bezpečné (i akrobatické) skoky do největší vzduchové doskokové matrace v ČR (BIG AIR BAG).

 

Aktuální provoz lanovek a sjezdovek

Video

  • Ski Kopřívná 2018Ski Kopřívná 2018
  • Ski Kopřivná Modrá 1Ski Kopřivná Modrá 1
  • Ski Kopřivná Červená 2Ski Kopřivná Červená 2
  • kopřivna 2016kopřivna 2016
  • kopřivna modrá 2kopřivna modrá 2
  • kopřivna modrá 1kopřivna modrá 1

Vaše komentáře

Přidat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčovna lyží

Ski půjčovna, Kemp Kopřivná

8:00-16:30 / 17:30-21:30

Tel.: +420 727 951 649

cenik pujcovna koprovna

Ceník

Kompletní ceník ZDE

Okolí areálu

-PŮJČOVNA A SERVIS LYŽÍ

-LYŽAŘSKÁ ŠKOLIČKA

-ZASNĚŽOVÁNÍ

-PARKOVIŠTĚ

RESTAURACE

-SNOWSCOOT

-VEČERNÍ LYŽOVÁNÍ

-BIG AIR BAG