2018

V areálu Černý Důl si nejlépe zalyžují rodiny s dětmi a také začátečníci. Jsou tu široké sjezdovky a nový moderní LIVE park s pojízdnými koberci a vlekem pro lyžařské začátky, kde učí oficiální lyžařská škola SkiResort Live. Hlavní novinkou pro zimu 2017/18 je moderní odpojitelná čtyřsedačková lanovka Family Express, která nahradila jednu z původních sedačkových lanovek. Family Express je o 300 metrů delší než původní lanovka a prodloužit tak bylo možné i přilehlé sjezdovky. Celkově tak areál nabízí lyžování na 8,5 km sjezdovek. 

Užít si tu můžete také atrakce na sjezdovce, jako je trať s časomírou pro měření sjezdové rychlosti -Top Speed (TS2), trať obřího slalomu s časomírou – Measured Slalom (MS3) a zábavná trať s klopenými zatáčkami – Funline (12c)

Téměř 70% sjezdovek v areálu je vybaveno technickým sněhem. Díky změnám na skibusové modré páteřní lince mezi areály Černý Důl a Černá hora (Janské Lázně) trvá přesun mezi oběma místy jen 10 minut.  

V areálu platí jednotný skipas pro celý SkiResort ČERNÁ HORA – PEC. V rámci jednodenního lyžování, můžete využít i samostatný ceník areálu a dětského lyžařského parku.

2017

Když se vám nechce na Černou horu a chcete vyzkoušet malinko menší areál, zajeďte si na Černý důl. Můžete tady využít dvě sedačkové lanovky, kotvu, pro začátečníky mírný svah s pomou a pro děti parádní hřiště a pásem. Naše první pocity z tohoto areálů jsou skvělé – lanovky bez čekání, dlouhé sjezdovky a dobrá atmosféra. Středisko je vybavenou moderní technikou pro zasněžování svahu. Parkoviště je od první lanovky asi 100 m a dětské hřiště spolu se svahem pro začátečníky asi 50 m.

V rámci sjezdovky 1c si můžete vyzkoušet jet mezi brankami a měřit si čas. Zábava pro všechny. Naprosto nás nadchlo množství držáků s papírovými kapesníky prakticky všude, dokonce i během čekání na lanovku. Skvěle!

V areálu Černý Důl si nejlépe zalyžují rodiny s dětmi a také začátečníci. Areál je vybaven širokými sjezdovkami a sedačkovými lanovkami. Najdete tu také  dětský lyžařský park SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC. Areál nabízí nově 7,2 km sjezdovek. Víc než 60% sjezdovek je vybaveno technickým sněhem. Svou sjezdovou rychlost si tu můžete změřit díky Top Speed – trati s časomírou pro měření sjezdové rychlosti.

Díky změnám na skibusové modré páteřní lince mezi areály Černý Důl a Černá hora (Janské Lázně) trvá přesun mezi oběma místy jen 10 minut.  

V areálu platí jednotný skipas pro celý SkiResort ČERNÁ HORA – PEC. V rámci jednodenního lyžování, můžete využít i samostatný ceník areálu a dětského lyžařského parku.

 

Aktuální stav sjezdovek a lanovek

Video

  • Ski Černý Důl 2016Ski Černý Důl 2016
  • Ski Černý Důl červená 1C 2016Ski Černý Důl červená 1C 2016
  • Ski Černý Důl červená 2C 2016Ski Černý Důl červená 2C 2016
  • Ski Černý Důl modrá 3C 2016Ski Černý Důl modrá 3C 2016
  • Ski Černý Důl modrá 6C 2016Ski Černý Důl modrá 6C 2016
  • Ski Černý Důl Mapérky 2016Ski Černý Důl Mapérky 2016

Vaše komentáře

Přidat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Půjčovna lyží

 

Ceník