Mapování Harrachova bylo opravdu parádní. Sešla se nás super parta lidí se společným cílem. Pořádně si tenhle den užít. Občas se něco povede, častěji však ne. S čistým svědomím, můžu říct, že tahle mapovačka se nám prostě povedla. Sestříhal jsem pro vás video, které vás rozhodně nebude nudit. Areál, jezdci a spousta pádů. Podívejte se sami, video je v tomhle příspěvku dole.

2

 

 

Kromě toho, že jsme tento areál pořádně zmapovali a vytvořili pro vás promo videa z Harrachova, stihli jsme udělat ještě něco navíc. Pár areálů jsme už zmapovali, něco v areálech jsme už zažili a pár dost neuvěřitelných věci jsme také viděli. To, že se mezi námi najdou stále tací, kterým k bezpečnosti stačí čepice. Na to jsme si už tak nějak zvykli, ale nikdy nepochopili. Helma dnes stojí okolo dvou tisíc korun. Tři dny v jakémkoliv areálu se rovnají této částce. Myslím, že bych raději tři dny v sezóně nelyžoval, než do konce života vzpomínal s rozsekanou hlavou jak jsem dobře ušetřil pár tisíc.

 

3

 

Nemám nic proti tomu dát si pivo, dvě klidně tři, když to člověk snese a jít se bavit mezi lidi. Co mi hlava nebere jsou partičky pánů ve středním věku (a nejen ti), co se nebojí jezdit po sjezdovkách nachcaní s pocitem, že jim to tam patří. Skiareály jsou pro všechny a je potřeba se tak i chovat. V areálu Harrachov, jsme se s ničím takovým nesetkali, ale bohužel občas prostě natrefíš. Proto jsme se rozhodli vám přiblížit tuto problematiku co nejpodrobněji. Za použití nejmodernější techniky jsme simulovali vidění člověka po šesti pivech, což pro některé „lyžaře“ není problém. Video najdete v odkazu níže a doufám, že si při něm všichni připomeneme moto mojí babičky : Můžeš všechno, ale všechno s mírou. Na sjezdovkách to platí dvojnásob!

UŽÍVEJTE SI BEZPEČNÉHO LYŽOVÁNÍ!

 

Video Opilec na svahu najdete v seznamu…