Využili jsme mapování skiareálu Deštné k proškolení dvou mapérek. Mapéreky, které by vám měli v budoucnu přinášet zmapované areály u nás. Někteří lidé, si myslí, že mapovat areál je pouze o tom vzít si zdarma permice, párkrát sjet z kopce s kamerou v ruce a potom už jenom čekat až bude člověk slavný. Pravda je ovšem někde jinde. K tomu, aby mapér opravdu provedl stoprocentní zmapování areálu, většinou nestačí ani jeden den ve dvou lidech. Je potřeba udělat předem domluvené záběry na kameru, fotky a posbírat u toho všechny potřebné údaje, které později zveřejňujeme na webu. 

 

destna-22-12-2016_web-21-of-29

 

Skiareálů, které pro vás chceme zmapovat je u nás v republice opravdu hodně. Nabízíme možnost externím mapérům, kteří získávají instrukce co a jak natočit a nafotit. Materiál potom zašlou k nám na „centrálu“, my vše zpracujeme a výsledek dáváme k dispozici na našem webu. Proto také každé mapování je trošku jiné. Občas mapuje muž, jindy žena. Občas jsou podmínky náročné, jindy je to pořádná jízda.  Prostě co mapovačka to originál a to je podle nás dobře! 

 

destna-22-12-2016_web-18-of-29

 

V Skiareálu Deštné dostali dvě mapérky komplexní školení. Nyní dokáže každá z nich zmapovat v podstatě kterýkoliv areál v naši republice. Mapérky tak vyráží do terénu s  novými vědomostmi co a jak točit, kde fotit a kde získat nejpřesnější informace z areálu. Mapovat může každý, ne každý může být mapér. Nikol a Gabriele přejeme spoustu zmapovaných areálu v tom nejlepším počasí a doprovod vždy jen skvělých lidí. Našim návštěvníkům přejeme aby je náš web bavil, ale také aby jim přinášel potřebné informace. Pokud vás cokoliv o našem projektu zajímá nebo se vám nelíbí a nebo si chcete vyzkoušet roli mapéra, napište nám, budeme velice rádi.     

 

destna-22-12-2016_web-28-of-29

 

 Všechny fotky ze školení mapérek